Philipiak – pozytywne opinie poparte jakością

Tradycje firmy Philipiak sięgają roku 1947. Włoska rodzina Garavagliów otworzyła wtedy fabrykę naczyń ze stali szlachetnej na przedmieściach Mediolanu. Od początku produkty firmy cieszyły się znakomitymi opiniami konsumentów. Stały się synonimem wysokiej jakości i luksusu.

Co wyróżnia markę Philipiak?

Firma jest producentem wysokiej jakości naczyń i akcesoriów kuchennych ze stali szlachetnej. W ofercie znajdziemy także komplety porcelany, zestawy sztućców, profesjonalne noże, urządzenia elektryczne. Oprócz wymienionych zalet swoich produktów, firma wyróżnia się sposobem budowania relacji z klientami. Zamiast siedzieć za sklepową ławą, dystrybutorzy przeprowadzają rocznie około 10,000 prezentacji i spotkań w różnych europejskich miastach. Tak postępować może tylko lider rynku zatrudniający ponad 2000 pracowników. Dwie fabryki pod Mediolanem są wyposażone w najnowocześniejsze linie produkcyjne. To firma Philipiak jako pierwsza opatentowała metodę zespalania wielowarstwowego dna naczynia z jego ściankami.

Philipiak dba o klientów

Misją firmy jest promocja zdrowego trybu  życia. Oferując najwyższej klasy naczynia kuchenne, pomagają w przygotowaniu smacznych i zdrowych potraw. Tak buduje się zaufanie, które procentuje dobrymi opiniami o marce Philipiak. Dodatkowo firma wspiera liczne inicjatywy kulturalne, edukacyjne czy charytatywne. Współorganizuje akcje i wydarzenia społeczne, takie jak: „Wyrzuć solniczkę”, „Zdrowa kuchnia przedszkolaka”, „Miss po pięćdziesiątce” oraz wiele innych. Jakość produktów marki Philipiak oraz działania na rzecz promocji zdrowego stylu życia skupia powszechnie znanych ambasadorów marki. Są nimi między innymi: Zygmunt Chajzer, Cezary Harasimowicz, Bartek Kasprzykowski, Karolina Malinowska wraz z mężem Oliwierem Janiakiem, Anna Jurksztynowicz, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Dowbor czy Elżbieta Zapendowska.

Garnki i patelnie Philipiak

Przy produkcji naczyń stosuje się najwyższej jakości materiały oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wykorzystują szlachetną, nierdzewną, kwasoodporną stal chromowo-niklową, która nie wchodzi w reakcję z pożywieniem. Wszystkiego dopełnia eleganckie wzornictwo. Smażenie bez tłuszczu lub gotowanie z zachowaniem największej ilości wartości odżywczych jest możliwe z produktami marki Philipiak. Konstrukcja pokryw czyni cykl parowania niezwykle efektywnym. Dzięki nim potrawy po przygotowaniu dłużej utrzymują temperaturę. Równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz naczynia zapewnia grube dno garnków i patelni. Oszczędzamy tym samym ilość energii. Uchwyty nie nagrzewają się w trakcie gotowania, ponieważ wykonane są z materiałów termoizolacyjnych. W uchwytach pokryw umieszczony jest termometr do kontrolowania temperatury wewnątrz naczynia.

Naczynia niestandardowe w ofercie Philipiaka

Firma nie rozczaruje klientów poszukujących niestandardowych naczyń. W ofercie znajdziemy: lasagnery, gęsiarki, Wok, zestaw do fondue, szybkowar, naczynie do gotowania makaronu.

Philipiak na Facebooku

Profil marki na portalu społecznościowym polubiło ponad 100,000 użytkowników. Można tam obejrzeć ofertę produktów, zdobyć wiedzę o zdrowym gotowaniu i zaczerpnąć wielu inspiracji kulinarnych. Nie dziwią więc następujące wpisy i opinie:

„Mam naczynia Philipiak i korzystam z nich codziennie. No po prostu klejnot lub jak kto woli biżuteria w kuchni”

„Mam te garnki już piętnaście lat i jestem bardzo, bardzo zadowolona”

„Uwielbiam ziemniaki gotowane bez wody w naczyniach Philipiak Milano. Smakują jak pieczone z ogniska”

„Używam od dawna i nie potrafię gotować już w innych garnkach”.

Noże i sztućce Philipiaka

Noże marki Philipiak dostępne są w dwóch wersjach: stalowej i ceramicznej. Pierwsze kute są ze stali szlachetnej o wysokiej jakości. Wyposażone są w profilowane uchwyty, a ostrza są gładkie i nie wymagają częstego ostrzenia. Natomiast noże ceramiczne są niezwykle ostre, a przy tym trwałe. Są stworzone do krojenia owoców, warzyw, mięsa bez kości. Łatwo się czyszczą i nie odbarwiają. Komplety sztućców, oprócz wysokiej jakości materiałów, słyną z eleganckiego wzornictwa. Do wyboru mamy zestawy dla 6 lub 12 osób.

Elegancka porcelana

Jeśli gotujemy po królewsku, dania muszą być odpowiednio podane. Na uwagę zasługują trzy linie porcelany: Elegi, Moderno, Fiore. Pierwsza łączy w sobie tradycję i ponadczasowość. Smaku dodają dyskretne zdobienia oraz delikatnie tłoczone brzegi na białym tle. W skład serwisu wchodzi zestaw obiadowy dla 6 osób oraz filiżanki do kawy i herbaty. Linia Moderno dedykowana jest zwolennikom minimalizmu. Biel podkreślona została prostymi żłobieniami i delikatnymi wzorami. Z kolei linia Fiore nie zawiedzie entuzjastów motywów kwiatowych. W zdobieniach dominuje kolorystyka srebrno-szara, która świetnie prezentuje się na tle nieskazitelnej bieli.

Urządzenia elektryczne marki Philipiak

Budowana przez lata renoma, za którą stoi najwyższa jakość i zaufanie klientów, zaowocowała produkcją niezbędnych w kuchni urządzeń elektrycznych. Są dopracowane w każdym szczególe, a przy tym proste w użyciu – ulepszą życie każdemu. Firma Philipiak stawia także na ekologię. Konsumenci coraz częściej rezygnują z wody z plastikowych pojemnikach na rzecz ekologicznych rozwiązań. Filtr do wody marki Philipiak uzdatni do picia wodę z kranu – usunie osad, rdzę, chlor, metale ciężkie, bakterie, mikroorganizmy, a nawet pozostałości pestycydów. Oprócz systemu oczyszczania, filtr może podgrzewać wodę do zaparzenia kawy lub herbaty. Czytelny panel sterowania ułatwi obsługę. Z kolei filtr powietrza Air Purifier zapewni w każdym domu czy mieszkaniu korzystny mikroklimat. Któż z nas nie chciałby oddychać powietrzem bez chorobotwórczych bakterii, pleśni, grzybów, rakotwórczego dymu czy pyłków. Ponadto filtr zwalcza nieprzyjemne zapachy. Potrafi oczyścić powietrze aktywnym tlenem na powierzchni do 250 metrów sześciennych.

Zdrowy tryb życia wymaga częstego spożywania owoców i warzyw. Wolnoobrotowa wyciskarka pomoże przygotować pożywne soki pełne witamin, mikroelementów i antyoksydantów. Dzięki niej na stałe zrezygnujemy z soków z półek sklepowych, często dosładzanych i naszpikowanych konserwantami. Urządzenie pracuje cicho, energooszczędnie i łatwo jest je umyć.

Myśląc o ekologii i wydajności Firma Philipiak stworzyła płytę indukcyjną, doskonale działającą z naczyniami do gotowania czy smażenia dostępnymi w ofercie. Produktywność kuchenki dochodzi do 98%. Dla porównania zwykła kuchenka gazowa zatrzymuje się na pułapie 40% wydajności. Płyta indukcyjna nie parzy i można ją swobodnie przenosić z miejsca na miejsce. Doskonale nadaje się na wypady na działkę, gotowanie pod chmurką czy wyprawy busem przez świat.

Naprzeciw klientom

Bogata oferta, wysoka jakość produktów, spotkania i warsztaty, prezentacje w licznych miastach europejskich to strategia firmy, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ponadto firma promuje zdrowy styl życia i ekologiczne rozwiązania. Szczęśliwi posiadacze naczyń marki Philipiak znajdą na ich stronie internetowej mnóstwo przepisów kulinarnych. Do tego przygotowano zakładkę z poradami, jak korzystać z produktów, by przygotować dania smaczne i zdrowe. Firmie od lat zależy na bliskiej i szczerej relacji z klientem. Nie dziwią więc podjęte działania i pozytywne opinie ich zadowolonych odbiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.