Angielski dla firm – jakie kursy oferują szkoły językowe?

Angielski to bardzo przydatny język w kontaktach biznesowych. Gdy pracownicy w Twojej firmie nie znają go jeszcze na dobrym poziomie, pomyśl o zainwestowaniu w kurs języka angielskiego. Jakie oferty przygotowały dla firm szkoły językowe? Sprawdzamy je bliżej!

Ogólne kursy angielskiego – najlepsze dla początkujących

Gdy pracownicy nie znają jeszcze angielskiego lub też posługują się nim w stopniu podstawowym, wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w ogólny kurs angielskiego, który podejmuje kompleksowo tematykę językową.

Takie kursy mogą być prowadzone w różnych formach, na przykład bezpośrednio w szkole językowej, ale również w firmie. Także coraz większym powodzeniem cieszą się kursy internetowe, które prowadzone są z wykorzystaniem komunikatorów oraz platform e-learningowych.

Angielski w biznesie – specjalistyczny kurs angielskiego

Dla tych osób, które potrafią już posługiwać się językiem angielskim, przeznaczone są kursy specjalistyczne jak angielski w biznesie. Tego typu kursy językowe skupione są na specjalistycznym słownictwie używanym w różnych obszarach biznesu, między innymi w finansach, handlu, transporcie.

Takie kursy angielskiego mogą być również często dopasowane do potrzeb zamawiającego pod kątem profilu słownictwa, co pozwala na uzyskanie lepszego przygotowania do pracy na konkretnym stanowisku.

Gdy chcesz zamówić taki angielski dla firm Wrocław – https://prolang.pl/kurs-jezykowy-dla-firm/kurs-angielskiego-dla-firm/ to miasto, gdzie działa wiele szkół językowych oferujących usługi w tym zakresie.

Kursy angielskiego przygotowujące do certyfikatów – kompleksowa nauka przed egzaminem

W szkołach językowych można także skorzystać z kursów języka angielskiego, dzięki którym można łatwiej zaliczyć egzaminy na certyfikaty językowe, na przykład jak IELTS, FCE, CAE czy CPE.

Tego typu kursy przeznaczone są dla osób posiadających już znajomość angielskiego. W ich trakcie nauka skoncentrowana jest na ćwiczeniu umiejętności językowych przydatnych podczas egzaminu językowego. Dzięki takim kursom można łatwiej zaliczyć egzamin i uzyskać certyfikat językowy.

Intensywne kursy angielskiego dla biznesu – nauka w szybkim tempie

W szkołach językowych można także skorzystać z kursów angielskiego, które są skoncentrowane na jak najszybszej nauce. W tym przypadku pozwalają one na zdobycie umiejętności językowych w błyskawicznym tempie, jednak nie są one aż tak kompleksowe jak kursy ogólne.

Takie kursy języka angielskiego są obecnie bardzo popularne wtedy, gdy pracownicy muszą jak najszybciej poznać dany język, na przykład przed wyjazdem za granicę czy wtedy, gdy firma zdobywa zagranicznego klienta.

Dodaj komentarz