Propozycje smartwatchy na Dzień Dziecka

Gadżet ten z pewnością świetnie sprawdzi się jako podarunek na Dzień Dziecka. Posiada on wiele przydatnych funkcji, które pozwolą na monitorowanie zdrowia Twojego syna lub córki. Urządzenie to posiada krokomierz, termometr, pulsometr, a nawet ciśnieniomierz. Wyposażone jest w kolorowy wyświetlacz i wbudowany system Android. Smartwatch zadowoli także rodziców ze względu na posiadane opcje, np. geolokalizację, możliwość prowadzenia wideorozmów, czy przycisk SOS, dzięki którym dziecko będzie bezpieczne, a mama i tata – spokojni. Ten model jest dostępny za 549 zł.

Garett Kids Funky 4G

Bez wątpienia będzie to świetny wybór na prezent dla Twojego dziecka z okazji tego święta. Jest to wielofunkcyjne urządzenie, które z pewnością przyda się w codziennym życiu, a dodatkowo wyróżnia się designem. Smartwatch ten posiada nawet funkcję robienia zdjęć! Zegarek zadowoli także rodzica, ponieważ zwiększy on kontrolę i poczucie bezpieczeństwa. Garett Kids Funky 4G posiada przycisk SOS, dzięki któremu smartwatch natychmiast łączy się kolejno z trzema wskazanymi wcześniej numerami. Wyposażony jest również w moduł GPS, dzięki któremu można bez problemu zlokalizować małego użytkownika tego zegarka. Smartwatch kosztuje 699 zł.

Garett Kids Rex 4G M

Jest to urządzenie, będące propozycją zarówno atrakcyjną cenowo, jak i bogatą w bardzo użyteczne funkcje. Dzięki niemu dziecko z powodzeniem będzie mogło utrzymywać kontakt z rodzicami bądź rówieśnikami, dzięki możliwości wykonywania i odbierania połączeń oraz rozmów wideo. Smartwatch zapewnia możliwość wgrania planu zajęć za pomocą aplikacji na smartfona, dzięki któremu uczeń będzie mógł go mieć na wyciągnięcie ręki. Ogromną zaletą jest fakt, że aplikacja jest darmowa i nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów. Ponadto, ma on wbudowany krokomierz, monitor snu, dzięki czemu z powodzeniem możesz zadbać o aktywność fizyczną, a także higienę snu swojego dziecka. Teraz dostępny w promocyjnej cenie, za jedyne 299 zł, zamiast 599 zł.

Garett Kids 4G

Będzie to świetna propozycja dla dzieci aktywnych, dzięki czemu każda forma ruchu stanie się jeszcze bardziej urozmaicona i ciekawa. Ten smartwatch posiada krokomierz, który pozwoli na śledzenie swojej aktywności fizycznej. Pozwala on także na monitorowanie nocnego odpoczynku dziecka, dzięki wbudowanej opcji monitora snu. Rodzic może w dowolnym momencie uruchomić zdalny podsłuch i sprawdzić, czy w otoczeniu dziecka nie dzieje się nic niepokojącego. Gadżet nie tylko wyróżnia się swoimi funkcjami, ale także cieszy oko i będzie świetnym kompanem każdej zabawy. Smartwatch kosztuje 459 zł.

Dodaj komentarz