50 lat i seks? Jak najbardziej!

Profesor Lech Starowicz uważa, że seks po 50. wcale nie musi być problemem. Dlaczego mężczyźni po pięćdziesiątym roku życia cierpią na brak popędu płciowego? Odpowiedź jest prosta. Główną przyczyną takiego stanu są względy fizyczne. Ponadto panowie w tym wieku zapominają, że odpowiednia dieta i ruch potrafią zdziałać prawdziwe cuda.

Problemy z erekcją po 50

Według aktualnych badań aż 30% procent mężczyzn po 50. a kłopoty z osiągnięciem satysfakcjonującej erekcji. Na taki stan ma wpływ tak zwany siedzący tryb życia, zaburzenia hormonalne, wysoki testosteron, nadużywanie alkoholu oraz przerost prostaty. Pojawiają się również schorzenia metaboliczne, do których można zaliczyć między innymi cukrzycę, miażdżycę, a także choroby układu krążenia.

Według profesora Starowicza mężczyźni po pięćdziesiątce wcale nie muszą odmawiać sobie przyjemności związanej z uprawianiem miłości fizycznej. Dysponujemy lekami, suplementami diety, które są w stanie poradzić sobie z problemem fizycznym. Przerost prostaty wymaga konkretnego leczenia, natomiast zaburzenia natury psychicznej można zniwelować poprzez odpowiednio dobraną psychoterapię. Co jednak można zrobić, kiedy zawodzi fizjologiczny mechanizm wzwodu?

Co to jest Maxigra?

Maxigra to tabletki zawierające w swym składzie sildenafil, którego głównym zadaniem jest zwiększenie napływu krwi do prącia. Dzięki temu możliwość osiągnięcia erekcji jest znacznie ułatwiona. Preparat pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem pobudzenia seksualnego.

Działanie tabletek jest proste. Sildenafil powoduje rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych. Skutkiem tego procesu jest zwiększenie napływu krwi do prącia podczas pobudzenia seksualnego. Tabletka ma aromat miętowy. Można ją rozgryźć i żuć. Przyjęta przed planowaną aktywnością seksualna działa już po 12 minutach.

Maxigra to lek dostępny bez recepty. Pamiętaj jednak o tym, by jego przyjęcie skonsultować z lekarzem lub farmaceutą. Przed samym zastosowaniem, należy zapoznać się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, a także dane dotyczące ewentualnych skutków ubocznych.

 

Dodaj komentarz