Dzielarka do luźnych ciast – gdzie wykorzystuje się jej możliwości?

Tworzenie wypieków to prawdziwa sztuka. Nie oznacza to jednak, że dobre wypieki są tylko wtedy, gdy tworzy się je w pełni ręczne. Żyjemy w takich czasach, że maszyny są obecne nawet w najlepszych piekarniach, gdyż istotnie wpływają na tempo pracy. Przykładem może być dzielarka do luźnych ciast. Czym ona jest, gdzie wykorzystuje się jej możliwości i jak ją kupić do swojej piekarni?

Gdzie można kupić dzielarkę do luźnych ciast do swojej piekarni?

Każda piekarnia, której zależy na usprawnieniu swojej pracy z pewnością doceni urządzenie, jakim jest dzielarka do luźnych ciast. Postawienie na nią może być naprawdę świetną decyzją, tylko najpierw trzeba oczywiście znaleźć miejsce, w którym taka maszyna będzie dostępna. Najlepiej jest szukać uznanych dystrybutorów sprzętu zaliczanego do szeroko pojętej techniki piekarniczej.

Każda piekarnia zainteresowana dobrym sprzętem powinna sprawdzić ofertę firmy Guz Technika Piekarnicza. Jest to dobry dystrybutor sprzętu piekarniczego, który oferuje takie maszyny jak właśnie dzielarka do ciasta, bagietkarka, rogalikarka, czy też piec piekarniczy. Wybór jest wręcz ogromny i z pomocą tej firmy można wyposażyć kompletnie swoją piekarnię.

Gdzie wykorzystuje się możliwości dzielarki do luźnych ciast?

Z możliwości dzielarki do luźnych ciast korzystają przede wszystkim piekarnie. Mogą one bowiem cieszyć się możliwościami, które ona zapewnia, a dokładniej tym, że z jej pomocą można dokładnie podzielić luźne ciasto na równe części. Korzystając z takiej dzielarki można podzielić nawet bardzo luźne ciasta, czyli takie zawierające ponad 80% wody, których ręczna obróbka jest niesamowicie trudna. Co ważne taka dzielarka dzieli je na równe części i jest w stanie wytworzyć w ten sposób nawet 12000 bułek na godzinę.

Dzielarka do luźnego ciasta pozwala bowiem na produkowanie bułek kwadratowych, prostokątnych, czy też ciabat. Chcąc zwiększyć jej możliwości mamy spore pole do popisu. Jest ona bowiem przystosowana do pracy z takimi sprzętami jak podajnik do ciasta, czy nawet urządzenie do posypywania ziarnem, jeśli chcemy sprzedawać bułki i pieczywo posypane na górze smacznym ziarnem.

Dodaj komentarz