Implanty piersiowe dostępne w Polsce, które warto wybrać przy powiększaniu piersi

Operacja powiększania biustu to dla wielu kobiet szansa na odzyskanie pewności siebie, którą straciły wraz ze zmianą kształtu swoich piersi po ciąży, znacznej utracie wagi czy przemijający czas oraz grawitację lub, które nigdy jej nie miały ze względu na w ich poczuciu zbyt mały rozmiar piersi. Jej przeprowadzenie wiąże się jednak z wieloma przygotowaniami, podczas których trzeba także wybrać odpowiednie implanty piersiowe.

Jak wybrać odpowiednie implanty piersiowe?

Implanty piersiowe stosowane podczas zabiegów powiększania piersi wyróżniają się wieloma modyfikowalnymi cechami. Dzięki temu dostępne są one na rynku w różnorodnych rozmiarach, kształtach oraz profilach. Dodatkowo różnią się również między sobą rodzajem zastosowanego w nich wypełnienia. Dlatego też ich odpowiedni wybór najlepiej, aby był dokonywany w konsultacji z lekarzem w trakcie wizyty kwalifikacyjnej do zabiegu powiększania piersi. Powinny być one bowiem nie tylko dopasowane do sylwetki, ale także bezapelacyjnie spełniać oczekiwania estetyczne po wykonaniu operacji.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze implantów piersiowych?

Stając przed wyborem odpowiednich implantów pozwalających skorygować kształt piersi lub zwiększyć ich rozmiar należy zwrócić uwagę przede wszystkim na rodzaj zastosowanego w nich wypełnienia oraz ich trwałość. Obecnie za jedne z najlepszych implantów piersiowych dostępnych na rynku uznawane są te produkowane przez francuską markę Arion. Stosowane są one między innymi w Klinice Chirurgii Plastycznej Knack Clinic we Wrocławiu i wyróżniają się przede wszystkim innowacyjną strukturą koperty w technologii Monobloc, która ma 6-warstwową ultra cienką powłokę oraz automatycznie zgrzewane krążki okluzyjne. Dzięki temu są one niezwykle trwałe oraz jednocześnie zachowują optymalną miękkość, sprawiającą, że piersi prezentują się w naturalny sposób. Do tego zachowują one również przez wiele lat swój kształt oraz objętość, przez co nie wymagają wymiany co kilka lat, jak modele konkurencyjnych marek.

Oprócz tego zastosowanie podczas zabiegu powiększania piersi implantów Arion skutecznie zabezpiecza również przed ryzykiem wystąpienia wczesnych powikłań. Możliwe jest to za sprawą tego, że każda warstwa ich koperty przełożona jest specjalną powłoką zabezpieczającą, która chroni przed wydostaniem się żelu silikonowego z ich wnętrza do ciała.

Podsumowując, wybierając implanty piersiowe przeznaczone do powiększania piersi, najlepiej postawić na sprawdzone marki, które gwarantują perfekcyjny wygląd biustu przez lata.

Dodaj komentarz