Powerbanki reklamowe – rodzaje, ceny. Gdzie je kupić?

Powerbank, czyli bank energii jest bardzo praktycznym urządzeniem, które pozwala na doładowanie innych sprzętów wtedy, gdy nie można podłączyć ich do gniazdka. Właśnie dlatego powerbanki szybko stały się też popularnym gadżetem reklamowym. Co warto o nim wiedzieć?

Kiedy warto kupić powerbanki firmowe?

Urządzenia jak powerbanki reklamowe – https://oznakowane.com/oferta/technologia-elektronika/powerbanki-reklamowe będą doskonałą propozycją dla wszystkich firm, które chcą przekazać swoim klientom, kontrahentom, a także pracownikom użyteczne gadżety reklamowe.

Powerbanki ze względu na swoją funkcję mają uniwersalne zastosowanie, jednak najczęściej są one wybierane przez firmy kierujące swoją ofertę do młodszych grup docelowych oraz do grup zainteresowanych nowymi technologiami, elektroniką.

Dodatkowo obecnie powerbanki reklamowe nie są bardzo drogie – ceny tego typu sprzętów zaczynają się już od 10 złotych, natomiast za solidne modele trzeba zapłacić około 50 złotych.

Rodzaje powerbanków reklamowych

Do kategorii jak powerbanki reklamowe można zaliczyć różne rodzaje urządzeń, dlatego też warto przyjrzeć im się nieco bliżej.

Najczęściej zamawiane są powerbanki reklamowe w płaskim kształcie, które są łatwe do przechowywania oraz mogą zaoferować dużą pojemność – średnio mają one około 4000 mAh, natomiast dostępne są też modele o większych pojemnościach w wyższych cenach.

Najtańsze powerbanki reklamowe mają mniejszą pojemność, około 2000 mAh i sprawdzą się do doładowania smartfonów o podobnej pojemności akumulatora.

Można też spotkać się z innymi typami sprzętów, na przykład jak powerbanki solarne – ładowane energią słoneczną, powerbanki wbudowane w teczki.

Na co zwrócić uwagę przy kupnie powerbanka reklamowego?

Przy zakupie sprzętu jak powerbanki reklamowe warto uwzględnić poniższe kwestie:

  • Pojemność urządzenia – to o większej pojemności będzie bardziej funkcjonalne,

  • Wygląd urządzenia – dostępne są proste banki energii, ale mogą też mieć nietypowy wygląd, na przykład przypominać kamień,

  • Kolor powerbanka – powinien być on dopasowany do grafiki, jaką planuje się na nim umieścić,

  • Sposób znakowania urządzenia – najczęściej wykonuje się nadruki.

Ile kosztują powerbanki z logo firmy?

Ceny za gadżety jak powerbanki reklamowe zależą głównie od ich pojemności, formy oraz od producenta.

Najtańsze urządzenia tego typu można kupić w cenie około 10 złotych, natomiast za lepsze modele trzeba będzie zapłacić już około 40-70 złotych.

Z dokładnymi cenami powerbanków firmowych można zapoznać się bliżej na stronach internetowych firm, które zajmują się ich sprzedażą. Można również składać zamówienia na powerbanki reklamowe całkowicie przez internet.

Dodaj komentarz