Pożegnaj się z nawracającym zakażeniem dolnych dróg moczowych

Chociaż temat ten już podejmowałam na blogu, warto jednak do niego powrócić. Nawracające zakażenie dolnych dróg moczowych to prawdziwy kłopot. Kłopot, który odpowiada za ogromny dyskomfort. Dlaczego warto zastosować leki z furaginą?


Czym jest furagina?

Po pierwsze furagina to lek dostępny bez recepty. Dlatego też w każdej chwili możemy po niego sięgnąć. Nie wszyscy wiedzą, czym tak naprawdę jest furagina. Otóż jest to substancja aktywna pozwalająca skutecznie pozbyć się zakażeń dolnych dróg moczowych. Preparat sprawdza się zarówno przy bakteriach gatunku Gram-ujemnych, jak i bakterii Gram-dodatnich. Do tych pierwszych można wliczyć między innymi bakterię E.Coli uważaną za najczęstszą przyczynę zakażeń związanych z pęcherzem moczowym.

Pęcherz moczowy

Źródło: www.infozdrowie24.pl

Odkryj moc leku UROintima FuragiActive

UROintima FuragiActive to preparat, który sprawdzi się przede wszystkim przy ostrych i nawracających zakażeniach dolnych dróg moczowych. Ulotkę dotyczącą informacji o leku znajdziecie tutaj.

Działanie furaginy zawartej w wyżej wymienionym preparacie polega na zaburzaniu procesów życiowych w komórkach bakteryjnych. Kolejna kwestia to dozowanie.

Furagina

Źródło: www.mojaintima.pl

Dawkowanie furaginy nie jest skomplikowane. Preparat przyjmuje się doustnie podczas posiłków bogatych w białko. Maksymalne stężenie substancji w osoczu występuje po zażyciu dwóch tabletek i po upływie godziny. Pamiętajmy jednak o tym, że tak, jak przy stosowaniu każdego leku, należy dokładnie zapoznać się z ulotką i skonsultować leczenie z lekarzem.

Dodaj komentarz