Poznaj moc naturalnych afrodyzjaków

Chociaż wcale nie ma konkretnych dowodów naukowych, to z chęcią wykorzystujemy w miłosnej grze afrodyzjaki. Ciekawostką jest, iż inne afrodyzjaki działają na mężczyzn, a inne na kobiety. Przeczytaj artykuł, a dowiesz się między innymi, co kryje w sobie niepozorna marchewka oraz w jaki sposób ostrygi mogą rozgrzać namiętność kochanków.

Romantyczna kolacja z winem

Aby podkręcić sytuację, należy przede wszystkim zadbać o nastrój. Jeśli chcemy zainicjować miłosne igraszki z partnerem, warto zadbać o szczegóły. Może to być na przykład kolacja przy świecach. W tle niech lecą pełne pożądania nuty podkręcające atmosferę.  Jeżeli wybierzemy opcję z kolacją, nie gotujmy „na tłusto”. Po takim jedzeniu nikt nie będzie miał ochotę na seks. Sprawdzą się za to delikatne sałatki z takimi przyprawami, jak: bazylia, kminek, pieprz czy chilli. Wybierajmy produkty zawierające następujące składniki: cynk, który nazywany jest pierwiastkiem życia i wzmacnia prawidłowy rozwój męskich organów; potas – zwiększający wydolność serca; magnez, który poprawia pracę mięśni i ułatwia przewodzenie impulsów w komórkach nerwowych; lecytyna poprawiająca jakość i ilość spermy; fosfor podtrzymujący aktywność płciową. W tym kontekście można przygotować potrawy z owoców morza. Szczególnie ostrygi pobudzają zmysły i kierują nasze myśli na intymną sferę życia. Ostrygi są smaczne i potrafią wpłynąć pozytywnie na popęd płciowy.

Inne, popularne afrodyzjaki

Oprócz ostryg trzeba koniecznie wspomnieć o innych naturalnych afrodyzjakach poprawiających wydolność w sypialni. Zaliczymy do nich między innymi szafran, który działa dobroczynnie na typowo kobiece dolegliwości. Wigoru doda anyż, a zapach wanilii poprawi nastrój każdej kobiecie. Miłosna kolacja nie może się odbyć bez deseru… chwilowo nie o ten deser mi chodzi. Zmysły pobudzą truskawki i banany maczane w czekoladzie.

Od czasu do czasu wykorzystuj w swej kuchni następujące przyprawy: lubczyk, gałkę muszkatołową, goździki, imbir, cynamon, itp.

Dodaj komentarz