Tani narożnik. Jak znaleźć wygodny i trwały mebel bez przepłacania?

Rozglądasz się za nowym narożnikiem do salonu, ale nie chcesz przepłacać? Sprawdź, na co dokładnie warto zwrócić uwagę, by zakupić meble wypoczynkowe jeszcze taniej!

Jaki narożnik do salonu kupić?

Aktualnie w sklepach asortyment narożników jest bardzo szeroki, dlatego można bez trudu dobrać je do swojego gustu i potrzeb.

Wybór odpowiedniego narożnika do salonu będzie wymagać uwzględnienia szeregu kwestii, między innymi w zakresie jego wymiarów, stylu, konstrukcji, materiałów.

1. Wymiary

Narożnik powinien mieścić się w przeznaczonym do tego miejscu, dlatego warto wcześniej je zmierzyć, zwłaszcza wtedy, gdy jest ono ograniczone. Wymiary narożnika należy również dopasować do liczby jego użytkowników.

2. Styl

Narożniki oferowane są obecnie w różnych stylach – tradycyjnym, nowoczesnym, skandynawskim, glamour czy loft. Warto więc uwzględnić wygląd mebla, aby dopasować do go aranżacji całego wnętrza. Przykładowo w salonach glamour i klasycznych świetnie wyglądają narożniki welurowe, natomiast w skandynawskich czy loft te w szarych kolorach.

3. Konstrukcja

Narożnik powinien mieć wytrzymałą konstrukcję, a wtedy, gdy jest on rozkładany, warto wybrać model, który pozwala na zrobienie tego łatwo i szybko. Dzięki temu rozkładanie i składanie meble będzie bardzo wygodne i nie będzie niebezpieczne.

4. Materiały

Do wykańczania narożników stosowane są różne rodzaje materiałów, które można dobrać pod kątem ich wyglądu, ale i właściwości. Dobrym zakupem są tanie narożniki wykończone materiałem o podwyższonej odporności na plamy, które nie są wymagające w utrzymaniu w czystości.

Jak zaoszczędzić na zakupie narożnika?

Aby zapłacić za narożnik jeszcze mniej, warto zdecydować się na sprawdzony sklep. Obecnie bardzo popularne jest kupowanie mebli wypoczynkowych bezpośrednio od producenta. Można wtedy zarówno zakupić wymarzony narożnik jeszcze taniej, jak i samemu wybrać materiał, z którego będzie on wykonany.

Takie tanie narożniki można zamawiać również w sklepach internetowych producentów, co jest dużym atutem. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model z oferty, a następnie dobrać materiał. Gdy jest to konieczne, należy też wskazać na stronę narożnika – lewą albo prawą. Po opłaceniu zamówienia producent przystępuje do pracy i w wyznaczonym czasie przesyła narożnik do klienta, na przykład przez firmę kurierską.

Aby zapłacić za narożnik jeszcze mniej, warto także szukać ofert promocyjnych. Wiele sklepów organizuje wyprzedaże i oferuje zniżki na meble wypoczynkowe, dlatego warto regularnie sprawdzać ich oferty, by znaleźć najniższe ceny.

Dodaj komentarz