Bezpłatne konsultacje z języka angielskiego

Przełam bariery językowe i zacznij naukę angielskiego w Atrium Plejada! Z myślą o bytomskich dzieciach i uczniach, szkoła języków obcych ProfiLingua przygotowała specjalną ofertę edukacyjną. Do 30 maja w centrum handlowym organizowane są bezpłatne konsultacje dla osób, które chcą rozpocząć naukę od podstaw lub podszlifować swój angielski. W efektywnej nauce pomogą im doświadczeni lektorzy z ProfiLingua.

Znajomość języka angielskiego to cenna umiejętność. Przydaje się w życiu osobistym, podczas wakacji i  podróży, pomaga w nawiązywaniu nowych znajomości czy zdobywaniu możliwości zawodowych. Im wcześniej podejmiemy naukę języka obcego, tym lepiej – młody organizm jest bardziej otwarty na uczenie się. Wczesna nauka języka obcego może przynieść wiele korzyści – rozwija koncentrację, umiejętność zapamiętywania, a także ułatwia swobodniejsze posługiwanie się w praktyce obcym językiem. Warto wykorzystać ten czas na efektywną naukę oraz zadbać o wczesny kontakt dziecka z językiem obcym. Aby w pełni wykorzystać jego potencjał do nauki, trzeba zapewnić mu do tego odpowiednie warunki.

Atrakcyjną propozycję edukacyjną przygotowała dla osób w wieku 7-18 lat bytomska filia szkoły językowej ProfiLingua

Przez najbliższe tygodnie w Atrium Plejada mogą wziąć one udział w bezpłatnych, półgodzinnych konsultacjach z języka angielskiego; spotkania prowadzone są indywidualnie i odbywają się w trybie cotygodniowym, w poniedziałki i środy, w godzinach 17.30-19.30. Konsultacje językowe organizowane są w wydzielonej przestrzeni coworkingowej, znajdującej się naprzeciwko wejścia do sklepu Maxi Zoo, obok salonu Diverse. W pokoju słuchacze mają do dyspozycji darmowe wifi, mogą skorzystać z hot desków z wygodnymi siedziskami. Zajęcia już ruszyły i potrwają do 30 maja br. Zapisy na nie prowadzone są pod numerem telefonu 726 410 094.

– Kursy językowe dla dzieci i młodzieży to doskonała okazja do szlifowania języka poza zajęciami szkolnymi. Dlatego z przyjemnością udostępniamy naszą przestrzeń lektorom z ProfiLingua do prowadzenia zajęć edukacyjnych dla młodych osób – mówi Joanna Plata, Dyrektor Centrum Handlowego Atrium Plejada. – Konsultacje prowadzone są w wygodnym miejscu, przystosowanym do pracy bądź nauki, wyposażonym w pełną infrastrukturę techniczną. Dogodna lokalizacja i funkcjonalność naszej galerii, dodatkowo wpływają na poczucie bezpieczeństwa i komfortu kursantów- dodaje Joanna Plata.

Dodaj komentarz