TOP 5 oczyszczaczy powietrza do dużych powierzchni

Oczyszczacze powietrza, to nie tylko urządzenie do niewielkich przestrzeni, które użytkuje się w mieszkaniach czy domach. Dzięki staraniom producentów, oczyszczacze powietrza doskonale sprawdzą się również na znacznie większych powierzchniach, w biurach, czy budynkach użyteczności publicznej. Jaki powinien być oczyszczacz powietrza do dużej powierzchni?

Duże powierzchnie duże wyzwanie

Oczyszczacz powietrza do dużej powierzchni powinien przede wszystkim być do niej dopasowany pod względem wydajności i powierzchni oczyszczania, te parametry decydują o możliwościach urządzenia, nie możemy liczyć przecież, że oczyszczacz o powierzchni czyszczenia wynoszącej 20 m2 będzie skuteczny na powierzchni wynoszącej 80 m2, świetnie sprawdzi się na niej za to np. VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz z lampą UV. Na co jeszcze zwrócić uwagę poszukując oczyszczacz do dużych powierzchni? Warto postawić na taki z funkcją jonizacji, która wspomaga cały proces filtracji powietrza, a także dodatkowo je odświeża.

Polecany oczyszczacz powietrza z jonizatorem- TOP 5 do dużych powierzchni

  • VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz z lampą UV- nr 1 w rankingu, w dużej mierze ze względu na cenę, która jest bardziej niż atrakcyjna w połączeniu z parametrami sprawia, że urządzenie zasługuje na miejsce pierwsze w tym rankingu. VESTFROST VP-A1S70WH to zdecydowanie polecany oczyszczacz powietrza z jonizatorem. Dzięki wieloetapowej filtracji , daje gwarancję skuteczność, a na tle konkurencji wyróżnia go zastosowanie lampy UV-C LED, oraz aplikacji mobilnej.

  • TOSHIBA CAF-X116XPL- polecany oczyszczacz powietrza z jonizatorem, który poradzi sobie nawet na bardzo dużej powierzchni, jego wydajność oczyszczania wynosi aż 700 m3/h, natomiast powierzchnia oczyszczania to bagatela 93 m2. Generator jonów, sprawia, że powietrze jest nie tylko czystsze ale również świeższe. Dbanie o równowagę anionowo-kationową to nie tylko lepsze samopoczucie, ale również mniejsza ilość kurzu na meblach. W porównaniu z VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz, nie posiada aplikacji mobilnej oraz lampy UV.

  • Coway Storm- bardzo duża wydajność wynosząca 492 m 3/h sprawia, że nadaje się do powierzchni wynoszącej nawet 70m2. Duża moc urządzenia nie sprawia jednak, że Coway jest głośny, pobór prądu również jest na niskim poziomie. 4-stopniowa filtracji z filtrem HEPA H12, daje dobre wyniki w kwestii filtracji powietrza.

  • Coway AIRMEGA 300S- to kolejne urządzenie od Coway, które sprawdzi się na dużych powierzchniach. Znajdzie zastosowanie zarówno w mieszkaniach i domach, ale będzie także dobrym wyborem do dużych przestrzeni biurowych.

  • LG AS95 GDWV0- najdroższa pozycja w rankingu TOP oczyszczaczy do dużych powierzchni. Poradzi sobie w pomieszczeniu nieprzekraczającym 91m2. Posiada innowacyjną funkcję Clean Booster – nowoczesna tarcza z wentylatorem unosi się a następnie obraca, żeby móc dostarczyć przefiltrowane i świeże powietrze do wszystkich miejsc w pomieszczeniu. Oczyszczaczem można sterować zdalnie przy pomocy specjalnego pilota a także aplikacji mobilnej. LG AS95 GDWV0 to model dla wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość i najlepsze parametry.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz