Ujędrnianie last minute! Zdążysz jeszcze przed wakacjami

Odliczasz dni do wakacyjnego urlopu? Z niepokojem jednak stwierdzasz, że twoje ciało, jak co roku nie jest gotowe do sezonu bikini? Jak się pokazać na plaży, kiedy skóra straciła dawną jędrność i elastyczność? W tym roku umów się na zabieg w gabinecie i olśniewaj wyglądem na wakacyjnej plaży! Poznaj zabieg Sunekos Body! To sposób na przywrócenie elastyczności skóry i redukcję rozstępów! Jak działa? Wyjaśniamy! 

Zabieg last minute

Gabinety medycyny estetycznej pękają w szwach przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego. Wiele pacjentów, po zimie widzi, że czas pomyśleć nad zabiegami na ciało, aby nie krępować się na plaży lub basenie w kostiumie kąpielowym. Kiedy skóra nadmiernie zwisa, a ty ciągle widzisz na swoim ciele nieestetyczne rozstępy, pomyśl o Sunekos Body. Odpowiednio zaplanowane zabiegi dają szansę na przebudowę tkanek i osiągnięcie pożądanych rezultatów ujędrnienia i napięcia skóry jeszcze przed urlopem! Jakie efekty daje ten zabieg?

Sposób na jędrną skórę

Sunekos Body to preparat służący do iniekcji. Jego wyjątkowy skład to kwas hialuronowy oraz opatentowana sekwencja 6 aminokwasów, dopasowanych do potrzeb skóry ciała (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina, L-walina). Specjalnie zaprojektowany skład preparatu pozwala aminokwasom dotrzeć do odpowiednich komórek skóry, dzięki czemu dochodzi do ich stymulacji i bioregeneracji skóry. Preparat ten wpływa na regenerację macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu zarówno przeciwdziała zwiotczeniom skóry, jak również napina wiotką skórę i niweluje rozstępy. Może być on stosowany, aby poprawić elastyczność skóry kolan, ramion (tzw. pelikanów), brzucha oraz wewnętrznej strony ud. Sunekos Body przywraca skórze młodzieńczą świeżość i napięcie w bardzo problematycznych partiach ciała. Stosowany jest również na świeże, jak i wieloletnie rozstępy.

Jak przebiega zabieg?

Procedura zabiegowa jest niezwykle prosta, nie trzeba się do niej specjalnie przygotowywać. Dla zmniejszenia odczuć bólowych możliwe jest zastosowanie kremu znieczulającego. Lekarz oczyszcza miejsca wkłuć i za pomocą jednorazowej igły, podaje preparat w skórę. Jeśli to konieczne, po wstrzyknięciu preparatu, może wykonać masaż obszaru zabiegowego. Sama procedura nie trwa długo, do ok. 1h. Po zabiegu w miejscu wkłuć może pojawić się lekkie zaczerwienienie, obrzęk lub swędzenie, objawy te znikną samoistnie. Pełna kuracja powinna składać się z serii 3 zabiegów, przeprowadzanych w odstępach ok. 14 dni. W tym czasie skóra ulegnie przebudowie i stanie się bardziej napięta. Zaplanuj zatem w kalendarzu wizytę w gabinecie odpowiednio wcześnie! W tym roku jeszcze zdążysz, żeby cieszyć się jędrną i piękną skórą!

Dodaj komentarz