Warsztaty barmańskie na spotkania firmowe to hit! Co oferują organizatorzy?

Spotkanie firmowe uzupełnione o warsztaty barmańskie może być pomysłem wyborem na szampańską zabawę! Dzisiaj na urządzenie takiego eventu decyduje się coraz więcej firm. Sprawdzamy, co dokładnie oferują firmy zajmujące się organizacją warsztatów barmańskich.

Czego można dowiedzieć się podczas warsztatów barmańskich?

Warsztaty barmańskie to świetny sposób, aby poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą mieszania drinków. Takie zajęcia skierowane są jednak nie tylko do osób planujących pracować w zawodzie barmana, ale również może skorzystać z nich każdy.

Podczas warsztatów barmańskich można uzyskać przekrojową wiedzę oraz umiejętności związane z przyrządzaniem najpopularniejszych drinków, na przykład jak Mojito, Bloody Mary, Pina Colada, Sex on the Beach. Prowadzone są one przez doświadczonych barmanów, którzy krok po kroku pokazują, jak przyrządzić klasyczne drinki tak, aby były perfekcyjne.

Dodatkowo warsztaty barmańskie – https://mobilni-barmani.pl/warsztaty-barmanskie mogą również przekazywać szeroką wiedzę dotyczącą rodzaju alkoholi i dodatków do drinków, korzystania z akcesoriów barmańskich, dobierania odpowiednich dekoracji oraz szkła do drinków.

Wobec tego uczestnictwo w takich zajęciach może być nie tylko świetną zabawą, ale również przekazana podczas niej wiedza oraz zdobyte umiejętności mogą przydać się w codziennym życiu.

Jak organizowane są warsztaty barmańskie dla firm?

Prowadzeniem warsztatów barmańskich przeznaczonych dla klientów biznesowych zajmują się przede wszystkim firmy eventowe skupione na branży barmańskiej, baristycznej.

Do wyboru są warsztaty barmańskie w wielu wariantach, które mogą być prowadzone zarówno w formie stacjonarnej, także w siedzibie firmy, jak i jako warsztaty barmańskie online.

W przypadku warsztatów prowadzonych przez internet wykorzystuje się wtedy komunikatory online, więc uczestnicy mogą na żywo widzieć, jak barman przyrządza drinki oraz postępować wtedy według jego zaleceń. Otrzymują oni wtedy paczki zawierające wszystko, co niezbędne, do przygotowywania drinków we własnym domu.

Jak zamówić warsztaty barmańskie na event?

Aby złożyć zamówienie na warsztaty barmańskie na imprezę integracyjną dla pracowników, warto przede wszystkim zobaczyć oferty organizatorów. Teraz można również zrobić to bardzo łatwo przez internet.

Następnie należy uzgodnić z organizatorem formę prowadzenia warsztatów oraz wskazać na liczbę ich uczestników.

Gdy zatem chcesz zapewnić pracownikom świetną zabawę podczas imprezy integracyjnej, w takim przypadku warsztaty barmańskie mogą być wtedy strzałem w dziesiątkę. Gwarantują one nie tylko świetną zabawę, ale również uczą przydatnych umiejętności!

Dodaj komentarz