Garnki Philipiak – gotowanie na wyższym poziomie

 To, w jaki sposób się odżywiamy na co dzień, ma duży wpływ na nasze samopoczucie i wygląd. Co więcej, lekarze alarmują, że złe nawyki żywieniowe przyczyniają się do rozwoju wielu cywilizacyjnych chorób, takich jak otyłość, nadciśnienie czy miażdżyca, a nawet skracają życie. Warto więc zastanowić się, jak wygląda nasze codzienne odżywianie i jakie zmiany wprowadzić. O dziwo, pomóc może zakup odpowiednich garnków ułatwiających przyrządzanie zdrowych i lekkich dań. Garnki Philipiak to jedne z najchętniej wybieranych zestawów kuchennych przez miłośników zdrowego odżywiania.

Garnki Philipiak – dlaczego wyjątkowe?

Firma Philipiak wyróżnia się niezwykłym podejściem do branży, w której działa. Nie chodzi bowiem wyłącznie o produkcję i dystrybucję garnków i naczyń. Misją marki Philipiak jest promowanie zdrowego stylu życia, pokazanie, że wyrobienie sobie właściwych nawyków żywieniowych, jest nie tylko słuszne, ale też proste i przyjemne. A pomóc w tym mają właśnie odpowiednio wykonane garnki i naczynia. Każda gospodyni domowa wie, że braki w wyposażeniu kuchennym przekładają się na przyjemność z gotowania oraz jego efekt końcowy. Dlatego Philipiak proponuje swoim Klientom wysokiej jakości garnki i naczynia, które wykonane są z bezpiecznych, trwałych materiałów. Co więcej, umożliwiają gotowanie bez używania soli oraz przy użyciu minimalnej ilości wody, a także smażenie bez tłuszczu. Wszystko po to, aby przygotowywane posiłki nie traciły naturalnego smaku, zapachu i koloru, a jednocześnie były wolne od szkodliwych związków powstających podczas smażenia w tłuszczu czy też od nadmiaru sodu z soli, który bezpośrednio wpływa na rozwój chorób serca. Garnki Philipiak umożliwiają także przyrządzanie potraw na parze, i to kilku naraz, w różnych kombinacjach.

garnki ze stali nierdzewnej to gwarancja jakości

Naczynie do gotowania na parze marki Philipiak

Twórcy marki Philipiak traktują gotowanie jako fascynujące zajęcie i pragną, aby użytkownicy ich naczyń mieli podobne odczucia. Dlatego każdy produkt, który opuszcza fabrykę Philipiak jest starannie dopracowany. Jednym z proponowanych naczyń jest garnek do gotowania na parze. To najzdrowszy sposób przyrządzania potraw, który nie pozbawia ich cennych witamin oraz smaku. W ten sposób możemy przygotowywać zarówno warzywa, jak i mięsa. Gotując na parze, możemy też zrezygnować z soli, gdyż wszystkie składniki zachowują swój naturalny smak. W zależności od gustu możemy go podkreślić dodatkowo zdrowymi, rozmaitymi ziołami i przyprawami.

Specjalna konstrukcja naczyń marki Philipiak umożliwia przygotowywanie wielu potraw naraz dzięki systemowi wieżowemu. Umożliwia to stawianie garnków jeden na drugim i przygotowywanie kilku dań czy porcji jednocześnie. To bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza przy kilkuosobowej rodzinie lub podczas spotkania towarzyskiego. Oprócz naczyń do gotowania na parze, w ofercie marki Philipiak znajdziemy też naczynia umożliwiające gotowanie w minimalnej ilości wody, nowoczesny szybkowar, a także patelnie do obsmażania mięs i potraw bez użycia tłuszczu. Więcej szczegółowych informacji o marce Philipiak można znaleźć TUTAJ (linki).

Dodaj komentarz