Kiedy może się przydać nawigacja Orange?

Coraz więcej moich znajomych zmieniło wysłużoną „komórkę” na super, hiper inteligentnego smartfona. Mam i ja! I chociaż początkowo wzbraniałam się przed nowoczesnymi technologiami, to dziś nie wyobrażam sobie życia bez pomocy niektórych aplikacji. Oczywiście wszystko z umiarem. Jedną z aplikacji Orange polubiłam wyjątkowo. Jest nią nawigacja. Może się przydać w najmniej oczekiwanym momencie. Przyjrzyjmy się jej bliżej.


smartfon

Nawigacja? Ale po co?

No właśnie! Nie wystarczy atlas map? Otóż nawigacja od Orange to coś znacznie więcej. Chyba nikt nie lubi stania w korkach. Aplikacja pozwala uniknąć najbardziej zatłoczonych tras. Nawigacja to przede wszystkim precyzyjna informacja. Dotyczy kilku ważnych dla kierowców kwestii: lokalizacji fotoradarów, punktów kontroli drogowej, baz ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc. Oprócz tego dowiemy się o:

  • Wszelkich utrudnieniach w ruchu drogowym.
  • Czasie dojazdu z uwzględnieniem bieżącej sytuacji na drodze.
  • Specyfice komunikacji miejskiej.
  • Punktach POI.
  • Najprostszej trasie do wyznaczonego celu.

korek

Oferta nawigacji Orange

Do wyboru mamy następujące wersje:

  1. Nawigacja Orange Optima – dostępna dla abonentów Orange zarówno ofert abonamentowych, MIX i na kartę.
  2. Nawigacja Orange Basic – dostępna dla abonentów ofert na abonament.
  3. Nawigacja Orange Premium – dostępna dla abonentów ofert na abonament.

Nawigację można zamówić przez wysłanie SMS, w salonie Orange, poprzez zakładkę na stronie lub dzwoniąc do biura obsługi klienta. Więcej informacji o pakietach znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz