Trendy w makijażu na jesień-zimę 2016/2017

Jesień już prawie przyszła, a zima za pasem. Czas na poznanie nowych trendów w makijażu. Nieomalże każda przedstawicielka płci pięknej rozpoczyna dzień od upiększania urody. Profesjonalnie wykonany make-up dodaje atrakcyjności i przede wszystkim – pewności siebie. Jakie zasady będą obowiązywały już wkrótce?

podkreslone-oczy

Smoky eye

Smoky eye jest jak mała czarna. To uniwersalny typ makijażu, który podkreśla oczy i wydobywa seksapil. Taki make-up sprawdzi się podczas wieczorowych imprez. Wiele pań uznaje, że smoky eye niekoniecznie im pasuje. Wszystko jednak chodzi o dobranie odpowiednich odcieni i intensywności kolorów.

smoky-eye

Neonowy cień

Inny trend proponowany paniom opiera się na użyciu neonowych cieni. Makijaż powieki można wzbogacić o dodatek czarnej kreski.

makijaz2

Głęboki kolor ust

Trendy jesień/zima to nie tylko podkreślone oko, lecz także wyraziste usta. Nadal będą królować czerwienie. Coraz popularniejsze staną się głębokie fiolety, śliwka i fuksja. Przeważać będą matowe szminki.

szminki szminki2

Podkreślone brwi

Nadal modne pozostanie podkreślanie brwi.

brwi


Niedługo w Trójmieście odbędą się Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie (8-9 października 2016r.), na których obecni będą wizażyści z Gdyni, Gdańska, Sopotu i wielu innych miast. Oprócz najnowszych trendów będzie można zapoznać się ze skuteczną pielęgnacją i sposobami na poprawę wyglądu.

Dodaj komentarz