Słoiczki Gerber na obiad

Każda mama chciałaby ofiarować swojemu dziecku wszystko to, co jest najlepsze w naturze. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie przygotować pełnowartościowy i zdrowy posiłek. Dzieje się tak, ponieważ kupując produkty naturalne, nie zawsze znamy źródło ich pochodzenia. Owszem, sprzedawcy przekonują nas o ich ekologicznej uprawie, jednak… zawsze pozostaje podejrzliwość. Dlatego też warto czasami zaufać gotowemu posiłkowi prosto ze słoiczka.

słoiczki

Gerber dla dzieci

Kategoria żywności dla dzieci ma szczególne znaczenie. Żywienie to przecież podstawa pozwalająca osiągnąć prawidłowy rozwój psychoficzyczny. Gerber od lat tworzy dla dzieci linię produktów w słoiczkach. Zanim dania trafią na sklepowe półki, surowce dokładnie badane są w laboratorium. Dlaczego to jest takie ważne? Kupując marchewki na domowy przecier, nie jesteśmy w stanie podać ile znajduje się w nich pestycydów. Analizy laboratoryjne umożliwiają wyselekcjonowanie najlepszej jakości produkty, które będą podstawą pysznego obiadku lub deseru. Pokarm dla dzieci musi spełniać wszystkie normy unijne.

troska

Gerber – słoiczki obiadowe

Gerber – słoiczki obiadowe to produkty stanowiące alternatywę do tradycyjnego gotowania. Etykieta pozwala dopasować obiad do konkretnego wieku dziecka. Co zaserwuje dzisiaj kuchnia? Oto lista smaków, które są najbardziej popularne wśród maluchów:

  • Kurczak w kremie z jasnych warzyw.
  • Smakowite jarzynki z cielęcinką.
  • Ziemniaczki z gotowaną rybką i natką pietruszki.
  • Tradycyjny schabik ze śliwką w warzywach.
  • Delikatny indyk.
  • Bukiet warzyw z rybką w sosie pomidorowym.
  • Spaghetti z kurczakiem itp.

Aż ślinka cieknie…

Chcesz dowiedzieć się więcej o żywieniu dzieci, kliknij w link: https://momwgerber.wordpress.com/

Dodaj komentarz