Szybka pomoc przy pierwszych objawach alergii

Bardzo dużo osób w moim najbliższym otoczeniu cierpi przez objawy alergii. Chyba najbardziej problemowe są: katar sienny, kichanie, uczucie zatkania nosa, pieczenie spojówek, łzawienie, obrzęk skóry, trudności w oddychaniu. Zatem nic przyjemnego i komfortowego. Ostatnio kolega opowiedział mi o skuteczności Xylorin Alergia. Zadaniem leku jest szybkość w niwelowaniu pierwszych oznak nadchodzącego „Armagedonu”. Dlatego też, na łamach blogu, chciałabym opisać specyfikę działania formuły Xylorin Alergia.

***

Xylorin Alergia – działanie

Większość alergenów dostaje się do organizmu ludzkiego przez nos. Wnikają one bardzo szybko w głąb błony śluzowej nosa i powodują podrażnienia w obrębie komórek tucznych. Następnie komórki tuczne (zwane inaczej mastocytami) uwalniają histaminę. Substancja chemiczna przedostaje się z krwią do okolic nosa i oczu. Dodatkowo histamina ulega połączeniu z innymi receptorami. W efekcie dochodzi do szeregu reakcji alergicznych, np. wspomniany powyżej katar sienny czy kichanie.

Alergiczny nieżyt nosa kojarzy się słusznie z obniżeniem jakości życia. Dlatego też nie wolno lekceważyć żadnych objawów alergicznych. Xylorin Alergia cieszy się dobrymi opiniami. Dlaczego tak się dzieje?

xylorin-alergia

Źródło: alergia.xylorin.pl

Według badań działa niż 5 szybciej niż leki histaminowe. Efektywny jest u pacjentów cierpiących na alergiczny nieżyt nosa oraz uczulenie na roztocza kurzu i sierść zwierząt domowych. Jego działanie polega na eliminacji szkodliwości alergenów już w momencie dostania się do nosa. Następnie Xylorin Alergia tworzy barierę mikrożelu chroniącą przed dostaniem się patogennych cząstek do błony śluzowej nosa. Jednocześnie stymuluje oczyszczanie śluzówki z alergenów. Ponadto lek nie wywołuje senności, a jego skuteczność została potwierdzona przez badania kliniczne.

Dodaj komentarz