Top 5 fryzur letnich

Fryzury letnie powinny być przede wszystkim wygodne. Kiedy męczą nas wysokie temperatury, wówczas upięcie stanowi najlepsze rozwiązanie. Oto top 5 na letnie fryzury, które są proste do uczesania i sprawdzą się podczas największych upałów. Znajdziecie tu propozycje zarówno dla młodych kobiet, jak i dojrzałych pań, które poszukują niebanalnych rozwiązań:

kok

Proste i pozornie niedbałe upięcie. Pasuje idealnie do sukienek i spodenek. Kształt fryzury podkreśla chusta. Odmładza, dlatego ten rodzaj upięcia jest polecany paniom po 40-stce.


warkocze

Warkocze, kłos, warkocz dobierany – zaplatane letnie fryzury sprawdzą się idealnie na tę porę roku. Preferowane dla młodszych kobiet i nastolatek.


włosy

Związane pasma włosów to fryzura, która nadaje się wówczas, gdy jest nieco chłodniej. Uwaga: może się nie sprawdzić w przypadku bardzo wietrznej pogody


kucyk

Nieśmiertelny kucyk, „koński ogon”… i wszystko jasne. Za pomocą fantazyjnych gumek można nadać fryzurze konkretny wygląd. To bardzo dobre rozwiązanie dla pań w każdym wieku: zarówno 15-latek, jak i pełnych energii 45-letnich kobiet.


kok

Koki są zawsze na topie. Eleganckie, dodają klasy i subtelności każdej nosicielce.

Dodaj komentarz